Nejen oblečení pro děti

Janod dřevěné chodítko Kočka J08005

Tento kvalitní a žádaný produkt Janod dřevěné chodítko Kočka J08005 originál od výrobce Janod můžete získat v aktuální nabídce za parádní cenu. Právě teď za cenu 1 749 Kč.
Janod dřevěné chodítko Kočka J08005
Ověřit dostupnost
Značka: Janod
1 749

Atraktivní víceúčelové dřevěné chodítko a motorická hračka zároveň. Díky výškově nastavitelné rukojeti (47 až 53 cm) je chodítko univerzální a přizpůsobuje se velikosti vašeho dítěte. Chodítko má neviditelnou a odnímatelnou brzdu, kterou můžete zablokovat kola (ve 12 měsících) a postupně je můžete uvolňovat, aby vaše dítě zvládlo rychlost chodítka během učení.
Kromě podpory chůze může Vaše dítě díky této hračce rozvíjet i své jemné motorické dovednosti a obratnost se zábavnými aktivitami, které jsou součástí chodítka – smyčkovací hlavolam s rybkami, třídění a vkládání tvarů, ježdění myší, ozubená kolečka, tlačítko se zvukem, otočné oči a textilní líčka.
Výhodou samotné hračky je, že má 4 tichá pogumovaná kolečka, kterými nepoškodí žádné podlahy, a to ani u Vás doma.

 

VLASTNOSTI PRODUKTU

Vhodné pro děti: od 1 roku
Rozměr produktu: 39,5 x 34,2 x 54 cm
Hmotnost: 3,2 kg

MATERIÁL

Materiál: dřevo

logo-janod-w1000

Janod hračky – je francouzská značka a patří ve světě ke špičce ve výrobě dětských dřevěných hraček, stavebnic a her pro děti. Díky své více než 50 leté tradici, kvalitě a nezaměnitelnému designu patří mezi nejoblíbenější výrobce ve své kategorii.

Jedinečný styl dřevěných hraček Janod je nadčasový a neobyčejný. Výrobce Janod přináší dětem hračky, kterou jsou naučné, zábavné, kreativní a pro děti vizuálně oblíbené. Dřevěné hračky jsou kvalitně na vysoké úrovni a je o nich známé, že přežívají dlouhá desetiletí. Hračkami Janod dopřejete svým dětem hru s kvalitními dřevěnými hračkami.

V nabídce dětských hraček značky Janod najdete neobyčejné hračky pro děti od 1 roku do 9 let. Dřevěné hračky Janod se zakládají na klasickém designu, dbají na vysokou kvalitu materiálů, jedinečnost, naučnost a zábavu pro děti. Dřevěné hračky Janod rozvíjí dětskou představivost a kreativitu. Vzpomínky na dětství tvoří hračky Janod.

Při výrobě a designu hraček Janod výrobce dbá na každý detail. Hračky značky Janod jsou vyráběny z přírodních materiálů, hlavní surovinou je dřevo, které je získáváno z odpovědného lesního hospodářství. Materiály použité v těchto hračkách rozvíjí dětskou hmatovou motoriku, jsou ekologické a bezpečné. Stejně jako jiné dřevěné hračky, jsou hračky Janod mimořádně odolné a vydrží celé generace. Janod dětské hračky vyhrávají designérské soutěže po celém světě.