Nejen oblečení pro děti

Jamiks zavinovací body MARA JWE014 – 2 Velikost: 50

Tento kvalitní produkt Jamiks zavinovací body MARA JWE014 - 2 Velikost: 50 od spolehlivé značky Jamiks máte možnost nakoupit tady za výhodnou cenu. Nabídky již od 269 Kč.
Jamiks zavinovací body MARA JWE014 - 2 Velikost: 68
Ověřit dostupnost
Značka: Jamiks
269

Dětské body s dlouhým rukávem. Vyrobeno ze 1OO % bambusové viskózy. Bambus má mnoho výhod, je antialergický, má antibakteriální a protiplísňové účinky. Navíc je termoregulační, v zimě hřeje, v létě naopak chladí. Body má výstřih do V, zapínání po straně a mezi nožkama. Zdobeno kytičkami a volánky po obvodu zapínání.

Vlastnosti bambusové tkaniny – je antibakteriální, protiplísňový, analergický. Absorbuje vodu až o 60 % lépe než bavlněný materiál, má termoregulační vlastnosti. Není – li oděv příliš znečištěný, postačí jej pouze vyvěsit např. „přes noc“ – velmi praktická vlastnost zejména u outdoorového oblečení, časté praní není nutností.

Materiál – 100 % bambusová viskóza

Péče – perte ručně nebo v pračce na 30 stupňů, nepoužívat bělidla a agresivní prací prostředky, můžete žehlit, ale postačí jen vyvěsit a nechat volně schnout.

Polská dětská módní značka byla založena v roce 1990. Její zakladatelé si splnily své sny – vytvářet dětskou módu, kvalitní, praktickou a stylovou. Jamiks dbá i na výběr přírodních a ekologických materiálů.

Jamiks získala řadu ocenění a platných certifikací. Např. v roce 1994 získala certifikát kvality ISO 9001: 2000 pro návrh, výrobu a produkci dětských pokrývek hlavy. Všechny výrobky Jamiks jsou opatřeny ochrannou známkou „Jamiks“ a certifikátem č. R-182552 a Z-419856. 2014 – certifikát opravňující k prodeji v celní unii. Ocenění „Gazela Biznesu 2014“( žebříček nejrychleji se rozvíjejících malým podnikatelů v Polsku).  Mezi dalšími např. Certifikát Wielkopolska Quality 2002 nebo titul a znak polské kvality 2011.

                                                           

                                                                         Polska Jakość 2011