Nejen oblečení pro děti

Jamiks dívčí kojenecké body s dlouhým rukávem LALITA JZG110 – 2 Velikost: 68

Zajímavý výrobek Jamiks dívčí kojenecké body s dlouhým rukávem LALITA JZG110 - 2 Velikost: 68 od kvalitní značky Jamiks můžete koupit bezpečně online v bezva akci! Výhodně za skvělou cenu 589 Kč.
Jamiks dívčí kojenecké body s dlouhým rukávem LALITA JZG110 - 2 Velikost: 68
Ověřit dostupnost
Značka: Jamiks
589

Kojenecké body LALITA  – vytvořené s ohledem na dokonalé pohodlí a styl vašeho miminka. Toto body je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů, skládajících se z 95 % jemné organické bavlny a 5 % elastanu, což zajišťuje mimořádnou pružnost a volnost pohybu.

Body  LALITA  je z kvalitní biobavlny s elastanem. Biobavlna je jemná a šetrná k citlivé dětské pokožce, ale také šetrná k životnímu prostředí. Přídavek elastanu zajišťuje dokonalé padnutí a pohodlí a zaručuje volnost pohybu, která je pro rostoucí miminko nezbytná.

 VLASTNOSTI PRODUKTU
– kojenecké body s dlouhým rukávem
– pro děti od 4 – 18 měsíců
– pro chladné dny
– pro zvláštní příležitosti
– krásný detail – ramenní volánky
– příjemný a kvalitní  materiál – bio bavlna
 
VELIKOST A STŘIH
Vzor: jednobarevné s potiskem
Střih: body s dlouhým rukávem
Doplňky: volámky
Oeko-tex Standard 100: ne
Kolekce: podzim/zima 2023

DETAILY PRODUKTU

Materiál: 95% organická bavlna, 5% elastan

logo-jamiks

Polská dětská módní značka byla založena v roce 1990. Její zakladatelé si splnily své sny – vytvářet dětskou módu, kvalitní, praktickou a stylovou. Jamiks dbá i na výběr přírodních a ekologických materiálů.

Jamiks získala řadu ocenění a platných certifikací. Např. v roce 1994 získala certifikát kvality ISO 9001: 2000 pro návrh, výrobu a produkci dětských pokrývek hlavy. Všechny výrobky Jamiks jsou opatřeny ochrannou známkou „Jamiks“ a certifikátem č. R-182552 a Z-419856. 2014 – certifikát opravňující k prodeji v celní unii. Ocenění „Gazela Biznesu 2014“( žebříček nejrychleji se rozvíjejících malým podnikatelů v Polsku).  Mezi dalšími např. Certifikát Wielkopolska Quality 2002 nebo titul a znak polské kvality 2011.

                                                           

                                                                         Polska Jakość 2011