Nejen oblečení pro děti

Fixoni kojenecké body s dlouhým rukávem 5924 – 267 Velikost: 50

Unikátní výrobek Fixoni kojenecké body s dlouhým rukávem 5924 - 267 Velikost: 50 s pečetí kvality od značky Fixoni snadno získáte právě teď v naší nabídce za skvělou cenu. Momentálně v akci za 560 Kč.
Fixoni kojenecké body s dlouhým rukávem 5924 - 267 Velikost: 92
Ověřit dostupnost
Značka: Fixoni
560
VLASTNOSTI PRODUKTU
- pro každý den
- pro speciální příležitost
- pro aktivní děti
 

Vzor: Jednoduchý
Doplněk:
 Obrázky / Medvídek na větvi
Střih: P
řes hlavu / Na patentky
Výstřih: 
kulatý
Zapínání:
 Patentky
Rukávy:
 Dlouhý
GOTS:
Ano
Oekotex:
 ne

Zateplené: ne
Kolekce: Podzim / Zima 2022

Barva: Krémová

MATERIÁL
Svrchní materiál: 95% bavlna, 5% elastan
Druh materiálu: Organická bavlna

Fixoni patří ve Skandinávii v oblasti dětského oblečení mezi značky s největší důvěrou.

Na český trh vstoupila značka s podzimní kolekcí 2009 a řada nadšených maminek, které si značku oblíbily, se stále rozrůstá.
Firma klade zvláštní důraz především na pohodlnostfunkčnost a trvanlivost oblečení. Přitom poměr kvality a ceny zůstává více než uspokojivý.

Tato značka připravila maličkým hebké přijetí na svět. Všechny výrobky jsou z měkkých materiálů, zaručující příjemné nošení. Hlavní myšlenkou je pohodlné oblečení pro děti od 0-2 let, které má styl a praktický design.

FIXONI_logo_new_sort

Global Organic Textile Standard (GOTS) je nejpřísnější certifikace pro textilie vyrobené z organických textilních vláken. GOTS kontroluje celý výrobní proces od statku až po továrnu: od sklizně bavlny, tkaní vláken, až po výrobu finálního produktu, včetně exportu oblečení. Konečné produkty mohou být výrobky z vláken, příze, tkaniny, oděvy a domácí textil. Nezahrnují se zde kožené výrobky.

blobid0