Nejen oblečení pro děti

Fixoni kojenecká sada body a dupaček 5931 – 617 Velikost: 50

Tento levný produkt Fixoni kojenecká sada body a dupaček 5931 - 617 Velikost: 50 od společnosti s úžasnou pověstí Fixoni jde pořídit nyní v akci! Aktuálně v akci za 981 Kč.
Fixoni  kojenecká sada body a dupaček 5931 - 617 Velikost: 74
Ověřit dostupnost
Značka: Fixoni
981
VLASTNOSTI PRODUKTU
- set body a dupaček

- pro každý den

Vzor: Jednoduchý a obrázkem
Doplněk:
 Ne
Střih:
Zavinovací 
Výstřih:
Kulatý
Zapínání:
 Patentky
Rukávy:
 Dlouhé
GOTS:
Ano
Oekotex:
 Ne

Zateplené: Ne
Kolekce:
Podzim / Zima 2022

MATERIÁL
Svrchní materiál: 95% Bavlna, 5% Elastan
Druh materiálu: Organická bavlna

Global Organic Textile Standard (GOTS) je nejpřísnější certifikace pro textilie vyrobené z organických textilních vláken. GOTS kontroluje celý výrobní proces od statku až po továrnu: od sklizně bavlny, tkaní vláken, až po výrobu finálního produktu, včetně exportu oblečení. Konečné produkty mohou být výrobky z vláken, příze, tkaniny, oděvy a domácí textil. Nezahrnují se zde kožené výrobky.

blobid0

Fixoni patří ve Skandinávii v oblasti dětského oblečení mezi značky s největší důvěrou.

Na český trh vstoupila značka s podzimní kolekcí 2009 a řada nadšených maminek, které si značku oblíbily, se stále rozrůstá.
Firma klade zvláštní důraz především na pohodlnostfunkčnost a trvanlivost oblečení. Přitom poměr kvality a ceny zůstává více než uspokojivý.

Tato značka připravila maličkým hebké přijetí na svět. Všechny výrobky jsou z měkkých materiálů, zaručující příjemné nošení. Hlavní myšlenkou je pohodlné oblečení pro děti od 0-2 let, které má styl a praktický design.

FIXONI_logo_new_sort