Nejen oblečení pro děti

DR.BROWN’S Savička Medical na úzkou láhev Preemie, 1ks (SN061-WEB)

Super kus DR.BROWN'S Savička Medical na úzkou láhev Preemie, 1ks (SN061-WEB) od kvalitního výrobce Dr.Brown´s jde pořídit u nás teď až neuvěřitelně levně. V akci za 79 Kč.
EAN: 072239305751
DR.BROWN'S Savička Medical na úzkou láhev Preemie

Kompatibilní se všemi Dr.Brown‘s úzkými Narrow Options + kojeneckými láhvemi, se všemi Narrow MEDICAL láhvemi a kojeneckými láhvemi se systémem na speciální krmení.
Savička se stupněm Preemie má velmi pomalou průtokovou rychlost a je určená pro předčasně narozené děti nebo pro kojené novorozence. Tvar připomínající prs podporuje správné přisátí kojence a krmení z láhve se tak stává přirozenějším.
Vlastnosti:

Zabezpečuje stálé množství a rychlost průtoku během sání miminka.
Spolu s vnitřním ventilovým systémem umožňuje miminku pít podle jeho individuálních potřeb.
S vnitřním ventilem vytváří unikátní systém krmení bez podtlaku, o kterém je klinicky prokázáno, že redukuje výskyt koliky, krkání, zvracení a nadýmání a díky prokazatelně nižší oxidaci napomáhá zachovávat vitamíny v mléce.
Každé dítě má své vlastní preferované tempo sání, které nemusí odpovídat jeho věku a vzrůstu.
100% medical-grade materiál.
BPA a Latex free.
Vhodná do myčky nádobí, parního sterilizátoru a do sterilizátoru do mikrovlnné trouby.

K dispozici je 6 typů saviček NARROW: Ultra-Preemie – krmení dětí s obtížemi, předčasně narozených dětí, novorozenců a kojených novorozenců. Preemie – krmení předčasně narozených dětí, novorozenců a kojených novorozenců. Level 1 – krmení novorozenců. Level 2 – krmení kojenců ve věku od 3 měsíců. Level 3 – krmení kojenců ve věku od 6 měsíců. Level 4 – krmení kojenců ve věku od 9 měsíců. Y-cut – krmení kojenců ve věku od 9 měsíců se zářezem ve tvaru Y. Umožňuje rychlejší průtok tekutiny s vyšší hustotou.
Pokyny k čištění v domácím prostředí: Manipulujte se savičkou vždy s čistýma rukama a na čistém povrchu. Před prvním použitím se doporučuje sterilizovat ponořením do vroucí vody na 3 minuty. Delším vařením může dojít ke zhoršení jej kvality. Nechte vychladnout, vytiskněte vodu zachycenou v savičce. Běžně myjte v horké vodě s použitím saponátu, důkladně opláchněte, nechte řádně vysušit. Při použití myčky umístěte savičku do vrchní části.
Balení obsahuje 1kus.